Fletcher Hotel-Restaurant Valkenburg

3-gangen keuzemenu

Reserveer nu

Helaas zijn er voor de door jou gekozen dag geen tijden meer beschikbaar. Klik hier om terug te gaan en een andere dag te kiezen.
Helaas zijn er voor de door jou gekozen tijd geen couverts beschikbaar. Klik hier om terug te gaan en een andere tijd te kiezen.
Helaas zijn er voor de door jou gekozen tijd niet meer zoveel couverts beschikbaar. Klik hier om terug te gaan en een ander aantal personen te kiezen.
AANTAL PERSONEN
RESERVEERCODE
Vul hieronder jouw code in om de reservering af te kunnen ronden.

Reservering geslaagd!

Gegevens reservering:
Datum:
Tijd:
Personen:
Mijn gegevens:
Naam:
Email:
Telefoon:
Restaurant info
Fletcher Hotel-Restaurant Valkenburg
Bosstraat 2
6301HM Valkenburg
Nederland

Bij Fletcher Hotel-Restaurant Valkenburg voel je je gelijk thuis. Het moderne hotel ligt in de toeristische trekpleister Valkenburg, vlak bij de beroemde Cauberg. Slenter door de oude straatjes, bezoek de mergelgrotten of ga winkelen in Maastricht, Luik of Aken. Voor de sportlievelingen mag een uitstapje naar het Pieterpad, het meest bekende wandelpad van Nederland, zeker niet ontbreken. Of huur bij het hotel een e-bike of e-chopper en ontdek het prachtige Limburgse heuvellandschap. Schuif aan het einde van de dag aan in het knusse restaurant.

Reviews
"Fletcher Hotel-Restaurant Valkenburg" Culinaire topcreaties 010 - 2110090 Bosstraat 2, Valkenburg
3.55 out of 5 stars - 19 votes Goed
7.2
Eten
7.4
Service
6.6
Sfeer
7.5
Gastvrijheid
  • 8.25

    Marcel

    Vriendelijke bediening en prettige atmosfeer.
    8
    Eten
    9
    Service
    8
    Sfeer
    8
    Gastvrijheid
    Beoordeling via Primera
    3 augustus 2023
  • 7.25

    Renate Pawar

    Goed eten, aardige bediening!
    7
    Eten
    8
    Service
    7
    Sfeer
    7
    Gastvrijheid
    Beoordeling via Primera
    29 juli 2023
  • 7.25

    A van de Vrie

    Heerlijk gegeten. Ruim voldoende.
    8
    Eten
    7
    Service
    7
    Sfeer
    7
    Gastvrijheid
    Beoordeling via Primera
    7 juni 2023
  • 8.25

    Riet Frissen

    Het eten was heerlijk, bediening een beetje stijfjes maar vriendelijk.
    9
    Eten
    8
    Service
    7
    Sfeer
    9
    Gastvrijheid
    Beoordeling via Primera
    1 mei 2023
  • 7.75

    Plien

    Wij hebben heel veel bewondering voor de man die alleen en de receptie, de telefoon en 12 tafels moest handelen. Hij liep zich het vuur uit de sloffen met een professionele glimlach op zijn gezicht. Dan zijn er ook nog mopperende mensen die vinden dat het niet snel genoeg gaat…. Drama
    8
    Eten
    10
    Service
    6
    Sfeer
    7
    Gastvrijheid
    Beoordeling via Primera
    25 april 2023
  • 8.00

    Evert Hielkema

    De bediening was helemaal goed en het eten heerlijk, alles perfect
    8
    Eten
    8
    Service
    8
    Sfeer
    8
    Gastvrijheid
    Beoordeling via Primera
    30 maart 2023
  • 6.75

    Bert Versendaal

    Hadden saté menu genomen maar kip was niet goed gaar
    6
    Eten
    7
    Service
    7
    Sfeer
    7
    Gastvrijheid
    Beoordeling via Primera
    18 maart 2023
  • 5.00

    Jo

    We hebben beide last gehad van het eten. Het was slecht.
    3
    Eten
    6
    Service
    5
    Sfeer
    6
    Gastvrijheid
    Beoordeling via Primera
    28 februari 2023
  • 9.00

    Peter Vos

    Bediening was vriendelijk en behulpzaam eren was van goede kwaliteit op de pasta na die werd koud geserveerd. Maar is zeker aan te bevelen.
    9
    Eten
    9
    Service
    9
    Sfeer
    9
    Gastvrijheid
    Beoordeling via Primera
    29 september 2022
  • 9.00

    Pieter Lammertsma

    Het eten was zeer goed en de hoeveelheid soms te veel. De bediening was zeer vriendelijk en behulpzaam
    9
    Eten
    9
    Service
    9
    Sfeer
    9
    Gastvrijheid
    Beoordeling via Primera
    6 april 2022
  • 9.50

    Jan Drost

    Wij werden gastvrij ontvangen en mochten zelf een tafeltje uitzoeken. Er was weinig sfeer in de stijlvolle huiskamerachtige zaal, maar dat had meer te maken met het aantal bezoekers dat er was tijdens ons bezoek. De bediening was geweldig, zeer kundig en adequaat. Ook een gezellig praatje kon er vanaf, wat het plezierig maakte om daar te eten. De kwaliteit van het eten was geweldig, ondanks de 50% korting die wij kregen door de Primera actie. Dit hotel-restaurant is ook zonder deze actie zeer aan te bevelen. Mede door het geweldige personeel.
    10
    Eten
    10
    Service
    8
    Sfeer
    10
    Gastvrijheid
    Beoordeling via Primera
    23 maart 2022
  • 7.25

    pauline Cammel

    Het eten was heerlijk en meer dan ruim voldoende. Helaas was er een keuze uit 2 nagerechten waarvan er 1 niet was, dus geen keuze. Hier werd ook niet meer naar gevraagd of we wel dit nagerecht wilde, het werd als 3e gang gewoon ingezet. Waren niet veel gasten en keuze aan plek was beperkt. Hebben zelf de sfeer gezet met de andere gasten. Er waren 2 personeels leden 1 jongeman die keurig zijn handelingen doet en weet wat er verwacht wordt. En 1 jongedame die bij elke vraag weg ging om dit na te vragen. Beiden waren veel weg uit de eet ruimte waardoor de borden lang leeg op tafel stonden en er niet snel contact gemaakt kon worden met bediening. Verbazend dat er zelfs gestofzogen werd tijdens de maaltijd., wel in de zaal ernaast maar duidelijk hoorbaar en hierdoor ook bedieming weer afwezig voor de gasten.
    8
    Eten
    6
    Service
    6
    Sfeer
    9
    Gastvrijheid
    Beoordeling via HEERLIJK Kortingsactie
    29 mei 2019
  • 4.50

    Marjo Faut-Hofman

    Een personeelslid voor receptie, bediening keuken en bar. Daardoor slechte bediening en ergernis bij andere gasten. Stugge en late behandeling bij de receptie, in het restaurant en de bar. Keukenpersoneel hielp niet mee. Wel vaker geïrriteerd op bel slaan wanneer bediende niet snel kwam opdagen om eten op te halen. Kaars op tafel op aanvraag aangestoken. De rest van de tafels niet. Meerdere spotjes in plafond stuk. Gasten werden in verschillende ruimtes gezet. Er waren al weinig gasten en te weinig personeel. Niet gezellig. Deur herentoilet vast open waardoor in “restaurant” e.e.a. te zien en horen was. Salade geitenkaas en rode bieten werd geserveerd zonder rode bieten. Op aanvraag of wij dan wat brood erbij konden krijgen kregen wij te horen dat dit voor het normale tarief van €4 geserveerd kon worden. Hierop ageerde ik dat we geen rode bieten hebben gekregen. Na gesprek met kok konden wij het brood dan voor €2 krijgen..........”klantvriendelijk” ten top!!!!! Sarcasme. Uit ervaring in catering herken ik wanneer voedsel kanten klaar van groothandel komt. De vis welke wij voorgeschoteld (lekkerbek) kregen was niet vers voorbereid maar vermoedelijk door de groothandel voorgebakken in een stoomoven verwarmt. De algehele smaak van al het eten was erg neutraal, niks nieuws of uitdagend. De wijn welke wij gedronken hebben was wel lekker. Echter was de prijs €23 wel erg hoog. Deze prijs moet het gemis aan omzet schijnbaar goedmaken. We bestellen een fles spa blauw. Krijgen dan water uit een machine en moeten dan hiervoor €3,60 betalen.
    5
    Eten
    3
    Service
    4
    Sfeer
    6
    Gastvrijheid
    Beoordeling via HEERLIJK Kortingsactie
    18 mei 2019
  • 6.00

    G. van de Steeg

    Bij binnenkomst werd niet gevraagd om de jassen aan te nemen. Officiële parkeergelegenheid was vol. Verderop moeten parkeren, ik ben slecht ter been. Inrichting erg donker, ook qua kleurstelling. Serveerster heeft bij aanvang gevraagd wat we wilden drinken, daarna niet meer. Wel nog aan het eind van het diner. Het eten zelf was prima in orde.
    9
    Eten
    6
    Service
    4
    Sfeer
    5
    Gastvrijheid
    Beoordeling via HEERLIJK Kortingsactie
    14 mei 2019
  • 4.75

    hans bragonje

    het eten was ver beneden peil droog vlees en veel vet , dit heb ik aangegeven , maar er werd niets mee gedaan de kamer was netjes , maar werd zeer slecht schoon gemaakt we vroegen om een ruimere kamer, vanwege een minder valide , maar kregen een te kleine kamer.
    4
    Eten
    5
    Service
    4
    Sfeer
    6
    Gastvrijheid
    Beoordeling via HEERLIJK Kortingsactie
    30 maart 2019
  • 8.25

    MGN

    Goed eten, prima porties. Jammer dat het niet erg druk was. Daardoor oogt het ongezellig, maar de bediening en het eten maken dat meer dan goed. Aanrader!
    7
    Eten
    9
    Service
    8
    Sfeer
    9
    Gastvrijheid
    Beoordeling via HEERLIJK Kortingsactie
    16 maart 2019
  • 7.25

    Arie

    De keuze was basic, verder goed
    7
    Eten
    7
    Service
    7
    Sfeer
    8
    Gastvrijheid
    Beoordeling via HEERLIJK Kortingsactie
    13 februari 2019
  • 7.00

    Angela

    Eten was redelijk. Het duurde allemaal wel erg lang. Sfeerloos restaurant. Bediening was vriendelijk.
    7
    Eten
    8
    Service
    6
    Sfeer
    7
    Gastvrijheid
    Beoordeling via HEERLIJK Kortingsactie
    30 december 2018
  • 4.75

    Johan van Dijk

    Geen garderobe. Geen streekgerecht zoals aangegeven. Het drinken was lauw. Het eten was rauw en te zout. En pepernoten bij de koffie in dé kerststad is not done.
    4
    Eten
    5
    Service
    5
    Sfeer
    5
    Gastvrijheid
    Beoordeling via HEERLIJK Kortingsactie
    19 december 2018